Raport o stanie Gminy Mosina w 2020 roku


Burmistrz Gminy Mosina


Szanowni Państwo,

Za nami trudny, pełen wyzwań rok 2020. Musieliśmy zmienić sposób myślenia i pracy. W nowej rzeczywistości, na nowo, ważne stały się podstawowe wartości do jakich przez lata przywykliśmy – bezpieczeństwo, zdrowie, solidarność czy przewidywalność jutra.

Jak – jako gmina – poradziliśmy sobie z wyzwaniami postawionymi przez pandemię? Co udało nam się zrealizować pomimo przeciwności? Jakie działania podjęliśmy, aby wspomóc mieszkańców?

Zapraszam do zapoznania się z naszym raportem o stanie Gminy Mosina za rok 2020.

Znajdą w nim Państwo obiektywne informacje o tym co zrobiliśmy, jaki jest nasz potencjał na tle podobnych do nas gmin, a także w którym momencie realizacji konkretnych strategii jesteśmy. To dokument o nas samych, dla nas samych – mieszkańców Gminy Mosina.

Dla Państwa wygody, raport przedstawiamy w formie strony internetowej. Chcemy, aby nasze działania były transparentne. Aby dowolną informacją można się podzielić z bliskimi „jednym kliknięciem”. Do tego też Państwa zachęcam!

Z życzeniami zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.Przemysław Mieloch

Burmistrz Gminy MosinaCO ZNAJDZIESZ W RAPORCIE?
Jak wypadamy na tle innych gmin?

Wykres oceny ogólnej

Ogólna ocena rozwoju

Sytuację Gminy Mosina na tle jednostek o podobnych parametrach rozwoju należy ocenić jako dobrą, bowiem w 4 z 6 analizowanych obszarów sytuacja Gminy została określona jako sprzyjająca lub bardzo sprzyjająca.